Przejdź do treści

Instytut Suwerennej

Strona główna » Zapraszamy na bezpłatne szkolenie stacjonarne!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie stacjonarne!

  • przez

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie realizowane w ramach projektu Podlaskie Centrum NGO! Odbędzie się w sobotę 3 grudnia w godzinach 10:00 – 15:00 w siedzibie naszej fundacji (ul. Wołyńska 23, 15-208 Białystok). Zachęcamy do zapoznania się z tematyką szkoleń i sylwetką prelegentów. Na bezpłatne szkolenie można zapisać się pod tym LINKIEM

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA SZKOLENIE

 

Uwaga! W szkoleniu mogą uczestniczyć tylko te osoby, które wypełniły Formularz zgłoszenia uczestnictwa w projekcie!

Harmonogram szkolenia:

10:00 – 10:15 Otwarcie szkolenia

10:15 – 11:45 I Część szkoleniowa – Jak poprawnie sporządzać wnioski grantowe? – Mariusz Pruszyński.

11:45 – 12:15 Przerwa kawowa

12:15 – 13:45 II Część szkoleniowa – Jak prowadzić zbiórki publiczne? – Przemysław Klimek.

13:45 – 14:00 Przerwa kawowa

14:00 – 15:00 III Część szkoleniowa – Metody efektywnej pracy w zespole – Adam Kozłowski.

15:00 Zakończenie szkolenia.

Sylwetki prelegentów:

Mariusz Pruszyński – wspólnik spółki doradczo-szkoleniowej, współpracownik wielu organizacji pozarządowych, wykształcenie wyższe, mgr prawa, studia podyplomowe: pzp oraz MBA, od ponad 10 lat zaangażowany w działalność III sektora, przez lata – członek wielu stowarzyszeń, w tym także członek organów zarządzających. Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego (RDPP) VI kadencji w latach 2018-2021 jako przedstawiciel organizacji pozarządowych, w ramach RDPP działał w Zespole ds. Funduszy. Posiada doświadczenie w koordynacji kilkudziesięciu projektów współfinansowanych ze środków UE w ramach perspektywy 2007-2013 oraz 2014-2020. Dodatkowo posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu procedury odwoławczej w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 – zarówno w aspekcie wnoszenia do Instytucji Pośredniczących/Zarządzających skutecznych protestów jak także na poziomie skarg administracyjnych. Ponadto oceniający w wielu programach rządowych m.in. FIO,PROO, AKTYWNI+.

Przemysław Klimek – Specjalista ds. prawnych w Podlaskim Centrum NGO. Od 2015 r. związany z fundacją Instytut Suwerennej, w której zasiadał w Zarządzie jako Wiceprezes i następnie Prezes Zarządu, a obecnie pełni funkcję członka Rady Fundacji. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, absolwent kierunku prawo na Uniwersytecie w Białymstoku. Prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie świadczenia usług prawnych. Doświadczenie zdobywał już na studiach poprzez praktykę i pracę w kancelariach adwokatów i radców prawnych, kancelarii notarialnej oraz w Studenckiej Poradni Prawnej działającej przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w sekcji prawa cywilnego oraz sekcji mediacji. Ponadto pełni rolę członka organów kontroli w wielu innych organizacjach pozarządowych, w tym w Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej, zrzeszającej 137 NGO z całej Polski.

Adam Kozłowski – Specjalista ds. projektowych w Podlaskim Centrum NGO. Wiceprezes Zarządu Instytutu Suwerennej. Koordynator projektu regrantingowego Podlaskie Lokalnie realizowanego w ramach programu NOWEFIO – PRIORYTET 1, w latach 2021-2023. Zastępca redaktora naczelnego kwartalnika Myśl Suwerenna. Absolwent prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. W trakcie studiów był prezesem organizacji studenckiej. Posiada także kilkuletnie doświadczenie w pracy wolontariackiej w trzecim sektorze. Absolwent certyfikowanych kursów w zakresie szeroko rozumianej działalności w trzecim sektorze. Wiceprzewodniczący Podlaskiej Rady Pożytku Publicznego V kadencji.

 

Masz pytanie? Możesz je zadać za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Skip to content